Catering in Zoetermeer nodig? Alvida verzorgt complete eventcatering voor bedrijven en particulieren, van borrel tot bedrijfsfeest, vanaf 50 gasten.
Inge & Jantinus
Securify















.avif)
.png)


Zoetermeer, vlakbij Den Haag gelegen, is met zijn vele kantoorparken een populaire plek voor bedrijfsevenementen. Alvida Catering & Events verzorgt hier complete eventcatering, van een borrel of foodmarket na een zakelijke bijeenkomst tot een compleet verzorgd bedrijfsfeest.
Ook voor particuliere feesten in Zoetermeer, zoals bruiloften, verjaardagen en jubilea, denken wij graag met je mee over het menu en de aankleding. Wij verzorgen alles inclusief materialen, decoratie en professioneel personeel, zodat jij zorgeloos van je eigen feest kunt genieten.
Al sinds 2005 verzorgen wij catering voor bedrijven en particulieren vanaf 50 gasten in de regio Den Haag en de Randstad. Vraag vrijblijvend een offerte aan voor jouw catering in Zoetermeer.
In Zoetermeer verzorgen wij onder meer barbecues met bbq-kok, foodmarkets, buffetten, borrelarrangementen en compleet verzorgde bedrijfsfeesten voor kantoren op de bedrijventerreinen rond de stad. Ook voor besloten feesten zoals bruiloften en verjaardagen stellen wij een menu op maat samen.
Onze ervaring met zakelijke evenementen in de regio Den Haag zorgt ervoor dat wij de catering altijd professioneel en op maat afstemmen.
Verzorgt Alvida ook catering voor kantoren in Zoetermeer?
Ja, wij verzorgen regelmatig borrels en bedrijfsfeesten voor bedrijven op de kantoorparken van Zoetermeer.
Vanaf hoeveel gasten verzorgt Alvida een event in Zoetermeer?
Wij verzorgen catering in Zoetermeer vanaf 50 gasten.
Rijdt Alvida ook naar Zoetermeer en de regio Den Haag?
Ja, wij verzorgen events in Zoetermeer en de wijde regio Den Haag.
Wij beschikken over uitgebreide ervaring in het organiseren van diverse zakelijke evenementen, ongeacht de grootte of het thema.
Onze experts denken mee en zorgen voor innovatieve ideeën en unieke concepten die perfect aansluiten bij jouw bedrijfsidentiteit.
Van begin tot eind zorgen wij ervoor dat elk detail zorgvuldig wordt uitgevoerd, zodat jij en je gasten zorgeloos kunnen genieten.
Wij werken samen met lokale leveranciers en maken gebruik van duurzame producten om een verantwoorde en milieubewuste beleving te garanderen.
Voor bedrijven en particulieren vanaf 50 personen

Een sfeervol Oktoberfest bedrijfsfeest met Beierse gerechten en biertap? Onze eventcatering verzorgt dit compleet, inclusief personeel, bar en foodstands.

All-in zomerfeesten met foodmarket of BBQ, inclusief open bar, borrelhapjes, decoratie en professioneel personeel voor een zorgeloze en sfeervolle beleving.

Food & Grill Party met live cooking, luxe foodbars, open bar en sfeervolle decoratie, volledig verzorgd door ons professionele team.

Borrelavondfeesten met luxe hapjes, onbeperkte drankjes, sfeervolle decoratie en professioneel personeel voor een onvergetelijke avond.

Culinaire foodmarket met ambachtelijke gerechten, interactieve foodstands, een uitgebreide open bar en sfeervolle decoratie voor een unieke beleving.

Geniet van een ambachtelijke barbecue, bereid door onze bbq kok, met een open bar en sfeervol buffet, voor een onvergetelijk evenement.

Borrel / receptie met luxe hapjes, open bar en stijlvolle bar aankleding, volledig verzorgd voor een ontspannen en sfeervolle gelegenheid.

Samen met je collega's genieten van een culinair goed verzorgd bedrijfsfeest? Dan zit je bij ons goed. Al onze onderstaande arrangementen zijn inclusief personeel, bar en biertap, (foodstands), benodigde materialen en kerstdecoratie.

Vanmiddag organiseerden we bij Evita eindelijk weer een nieuwjaarsreceptie. Mede door corona kon dit een aantal jaar niet doorgaan, maar vandaag lukte het weer. En wat een opkomst van met name klanten, mantelzorgers en abonnees, maar ook vrijwilligers en zorgverleners. Veel interesse was er in wie de gezichten achter Evita zijn en in het Lokaal met de activiteiten. Fijn om op deze laagdrempelige, gezellige manier de banden met klanten weer aan te halen. Een geslaagde middag, mede dankzij heerlijke en goed verzorgde catering van Alvida Catering & Events.

Iedereen heeft het hartstikke naar zijn zin gehad. Suus was lekker bijtijds thuis. De bloemen staan nog heel mooi op de bali! Reacties van de CFO en dergelijke moet ik nog krijgen. Ben heel benieuwd en laat je dit uiteraard ook weten. Het was heel fijn zaken te doen met jullie! Tot snel weer!

Ik had het genoeg om gebruik te maken van de diensten van Alvida voor de opening van ons nieuwe bedrijf, en ik kan niet anders dan lovend zijn over hun werk! Vanaf het eerste contact was het duidelijk dat ze niet alleen professionaliteit, maar ook passie voor hun vak bezaten.
Het team was uiterst vriendelijk en behulpzaam, en alles werd tot in de puntjes geregeld, de presentatie was prachtig en er was voor ieder wat wils. Onze gasten waren unaniem enthousiast!
Wat ik vooral waardeerde, was de flexibiliteit van het cateringbedrijf. Ze luisteren aandachtig naar onze wensen en geven advies. Alles werd op tijd geleverd en het personeel was discreet en zorgzaam tijdens het evenement.
Dankzij Alvida werd de opening een groot succes, en ik zou ze zonder overweging aanbevelen voor elke gelegenheid. Ze hebben echt onze verwachtingen overtroffen!
Kind regards,
Marco Verbeek

















