WIJ ORGANISEREN
EVENTS SINDS 2005
ALLES VOOR EEN
GESLAAGD EVENT
Wij denken
graag met je mee
Van een culinaire barbecue tot een compleet verzorgde bedrijfsopening, van 30 tot 2.000 gasten, de kwaliteit is bij Alvida samen met het gastheerschap altijd nummer 1. Wij geven je een mooi voorstel waarin het eten en drinken als één compleet geheel bij jouw thema of doel past. Hierbij kun je denken aan mooie wijnen, ontvangstbubbel, gerechten op maat en thema samengesteld.
Wij realiseren jouw feest zoals jij dat wilt thuis, in jullie bedrijfspand of op een externe locatie in de Regio 't Gooi (Laren, Blaricum, Bussum, Huizen, Naarden, Hilversum, Eemnes e.o.)
Onze borrelarrangementen zijn geschikt voor diverse gelegenheden in 't Gooi, zoals Laren, Blaricum, Huizen en Eemnes. Of je nu een bedrijfsopening, jubileum, relatie-dag of een bijzondere verjaardag in deze regio wilt vieren, bij ons ben je aan het juiste adres.
Onze borrelarrangementen voegen extra sfeer toe aan al deze feestelijke momenten in 't Gooi en omstreken. Niet alleen zorgen wij voor de catering, maar ook voor alle andere benodigdheden. Onze borrelarrangementen omvatten onder andere een professionele bar, koelingen en vriendelijk personeel dat klaarstaat om jou te bedienen.
Onze jarenlange ervaring heeft ons geleerd dat onze klanten in 't Gooi en omgeving een drukke agenda hebben, daarom nemen wij graag de stress van de feestvoorbereiding uit handen, zodat jij zorgeloos kunt genieten van het feest.
Wij bieden een volledig verzorgde BBQ catering voor jouw gasten in 't Gooi, met service in onder andere Laren, Blaricum, Huizen en Eemnes. Onze ervaren kok bereidt het door jou geselecteerde sappige vlees of verse vis op de barbecue. Het buffet wordt prachtig opgediend met smakelijke salades, knapperige broodvariëteiten, en huisgemaakte kruidenboter en tapenade.
Het menu voor de barbecue kun je zelf naar wens samenstellen, en je vindt alle opties onderaan deze pagina. Wij staan klaar om jouw barbecue catering in Blaricum ('t Gooi) en omliggende regio tot een smakelijk succes te maken.






Enorm bedankt voor het fantastische feest! Complimenten aan het team die keurig op tijd waren en ontzettend hard hebben gewerkt. Tevens vonden wij het erg fijn hoe er met ons werd meegedacht over de cateringinvuling, over de inrichting van de ruimte, belichting etc. Het contact verliep erg professioneel maar ook zeer persoonlijk. Ook onze complimenten voor jullie betrouwbaarheid en flexibiliteit We maken graag gebruik van Alvida voor onze volgende event.

Wat een topteam! Afgelopen zaterdag heeft het team van Alvida, onze collega’s en partners een onvergetelijke avond bezorgd! Vanaf het allereerste contact was er direct een klik. Alvida staat open voor alle wensen, denken goed mee en geven professionele adviezen. Zij weten duidelijk waar ze mee bezig zijn! Op de avond zelf was echt alles tot op de puntjes verzorgd. Precies zoals ik het voor ogen had of eigenlijk nog beter! Het team bestaat uit representatieve en hardwerkende dames en heren, wat zijn jullie leuk! Het kerstgevoel zat er meteen bij iedereen in en zo bleef het ook de hele avond. Een grote dankjewel voor jullie allen, ik ben dankbaar dat ik jullie heb leren kennen! Succes met alle toekomstige opdrachten en ik hoop tot ziens!!

Voor onze BBQ afgelopen vrijdag hebben wij samengewerkt met Alvida voor de catering, en dat is ons ontzettend goed bevallen. Vanaf het eerste contactmoment was het duidelijk dat we te maken hadden met een ervaren en gastvrij team.
We hebben het enorm gewaardeerd hoe Alvida met ons meedacht over de invulling en uitvoering van het evenement. Dat gaf ons veel rust en vertrouwen. Hun jarenlange ervaring was echt top tijdens het opbouwen.
Ik heb vanaf het begin geschakeld met Roy, en het was erg fijn om direct een goede klik te hebben. Ik vind het ontzettend belangrijk om met partijen samen te werken waarbij dat gevoel er is, en Roy heeft daar goed voor gezorgd. Het was ook leuk om hem tijdens het event zelf te mogen zien.
De sfeer tijdens de BBQ was precies wat we hoopten: warm, knus maar toch strak en professioneel. De combinatie van de statafels, de BBQ en de bar paste perfect bij elkaar en zorgde voor een hele fijne setting waar iedereen zich op z’n gemak voelde.
Daarnaast werd er goed rekening gehouden met collega’s met allergieën en dieetwensen. Er waren voldoende opties, waaronder veel glutenvrije keuzes.
Ook het drankaanbod was erg goed afgestemd: er was een fijne selectie met én zonder alcohol. De alcoholvrije mojito was heerlijk fris.
De cannoli waren een leuke en smakelijke touch bij de bar, die smaakte zeker naar meer!
Bedankt Alvida voor de topverzorging. Een dikke 5 sterren voor het gehele event! En ook een speciale shout-out naar Rachel, Roel en Roy voor hun gastvrijheid en harde werk.
